O nas

Premium estate to pierwsza agencja nieruchomości w województwie Łódzkim, która oprócz  obsługi sprzedaży nieruchomości oferuje również profesjonalne doradztwo prawne.
Pokazujemy  rynek nieruchomości od wewnątrz a wiedza naszego zespołu sprawi, że Twoje inwestycje będą zawsze w bezpiecznych rękach.

Z szeroką gamą aktualnych ofert, jak również pełnym zakresem usług związanych z nieruchomościami, Premium estate trzyma klucze do Twoich udanych inwestycji.
Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie wiedząc, że ich interesy są reprezentowane sumiennie.

Nasze usługi obejmują sprzedaż nieruchomości mieszkalnych, doradztwo prawne, konsulting inwestycyjny a także aranżację wnętrz, home staging i usługi przeprowadzkowe. Nadzorujemy powyższe projekty począwszy od ustalenia lokalizacji, poprzez stan prawny i techniczny nieruchomości aż do posprzedażowego zamknięcia transakcji.

Szyte na miarę rozwiązania dla klientów są naszą mocną stroną a elastyczność naszą podstawową zaletą we wszystkich przedsięwzięciach, których się podejmujemy. Jeśli więc szukasz zaufanego partnera biznesowego na polskim rynku nieruchomości, skontaktuj się z nami