Usługi

HOME STAGING
Home staging jest to zespół działań, które przygotowują nieruchomość do sprzedaży bądź też wynajmu. Przygotowania te mają sprawić, że zyskamy zainteresowanie jak największej liczby osób poszukujących podobnej nieruchomości, aby konkretną nieruchomość obejrzeć. Celem Home stagingu jest również uczynienie jej jak najbardziej atrakcyjną dla potencjalnych nabywców. Skutkiem działań jest przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, a także uzyskanie jak najwyższej ceny końcowej.

 
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Dokonywanie na rzecz zamawiającego czynności zmierzających do zawarcia umowy będącej przedmiotem usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami obejmujące, m.in. doradztwo prawne oraz inwestycyjne,zapoznanie się ze stanem prawnym nieruchomości,reklama,negocjacje,sprzedaż,zakup pomoc w gromadzeniu dokumentów wymaganych do podpisania umowy, przygotowanie i organizacja podpisania notarialnej umowy przenoszącej własność.


KONSULTACJE INWESTYCYJNE
Masz na oku mieszkanie i potrzebujesz opinii eksperta przed zakupem? Rozważałeś skorzystanie z takiej usługi jak konsultacja inwestycyjna? Zastanawiasz się jak wyremontować i umeblować pod wynajem zakupione mieszkanie? Chcesz poprawić rentowność wynajmu? Chętnie pomożemy, Premium Estate to klucz do Twoich udanych inwestycji.